Команда компанії Елементум – це
Якісний монтаж теплових насосів

Ефективність роботи системи опалення насамперед залежить від того, як її було встановлено. Команда компанії Елементум – запорука якісного монтажу теплового насоса для ефективного опалення вашого будинку.

 

Як відбувається монтаж теплового насоса?

Зовсім недавно фахівці нашої компанії закінчили монтаж теплового насоса типу Грунт-Вода австрійської компанії Heliotherm для опалення приватного будинку загальною площею 1 000 м².

Керівник компанії Елементум, Дмитро Мандзюк, детально розповідає процес монтажу котельні на цьому відео.

НА РИНКУ З 2008 РОКУ

Починаючи з 2008 року, ми займаємося проєктуванням, встановленням та обслуговуванням сучасних кліматичних систем на основі теплових насосів. Тепловий насос – наш основний і єдиний профіль роботи ось уже 10 років поспіль.

ПОНАД 50 ОБ'ЄКТІВ

Наша компанія успішно реалізувала понад 50 об’єктів із тепловими насосами різних модифікацій сумарною тепловою потужністю 1,5 мВт у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Хмельницькому та інших містах і областях України.

12 ВИРОБНИКІВ

За час існування організації ми обслуговували або встановлювали теплові насоси виробництва Viessmann, Vaillant, Mitsubishi, LG, Heliotherm, Smartheat, Qvantum а також вітчизняних і китайських виробників.

Команда компанії Елементум

Дмитрий Мандзюк

Дмитрий Мандзюк

Основатель проекта, директор

З тепловими насосами я вперше зіткнувся у США 2006 року. Будинок, де я проживав, опалювався тепловим насосом. Банальний інтерес до невідомого на той час приладу переріс у справу мого життя. Цього року (2017) я вже як 10 років працюю з тепловими насосами.
Александр Третяк

Александр Третяк

Главный инженер-проектировщик

Якісний проєкт системи ОВК ВК – запорука інженерної системи, що ідеально працює. Навчання в КІСІ та 15-річний досвід у сфері проєктування дає мені змогу з упевненістю говорити про те, що мої проєкти – це завжди цілісний механізм, який ідеально працює.
Дмитрий Юшин

Дмитрий Юшин

Ведущий специалист по бурению

У 1999 році я почав працювати як помічник бурильника, а у 2004 вже мав власну бригаду та бурильну установку.

Зараз мій досвід і рівень знань у сфері буріння під геотермію можна порівняти з досвідом у сфері водяних свердловин.

Андрей Федорченко

Андрей Федорченко

Технический директор

У 2006 році закінчив кар’єру в професійному спорті. Зайнявся продажем матеріалів для систем опалення. У 2008 році реалізував першу систему на тепловому насосі. Дуже дорожу позитивними відгуками наших клієнтів.
Сергей Донченко

Сергей Донченко

Клиент-менеджер

Закінчивши інститут і отримавши диплом економіста, я випадково потрапив у сферу інженерії.

Останні чотири роки моєї роботи пов’язані з альтернативною енергетикою, зокрема з тепловими насосами.

Дмитрий Акинфиев

Дмитрий Акинфиев

Ведущий специалист

Раніше 10 років пропрацював монтажником опалення, водопроводу та каналізації. У компанії Елементум успішно працюю вже не перший рік. Від роботи отримую величезне задоволення і переконаний, що майбутнє за тепловими насосами.
Дмитрий Волошин

Дмитрий Волошин

Специалист по монтажу

Пройшов довгий шлях від новачка до майстра зі стажем. Наразі реалізую складні та сучасні опалювальні системи на об’єктах замовників. Люблю нестандартні проєкти і непрості завдання. Результат моєї роботи – тепло і комфорт у будинку замовника.
Александр Пивоваров

Александр Пивоваров

Руководитель сервисной службы

Працюю сантехніком із 2004 року. У компанії спершу працював монтажником, згодом очолив сервісну службу. Швидка реакція на побажання клієнта і доступність протягом 24 годин – мій головний пріоритет. Тому, у нас повторно замовляють наші задоволені клієнти.
Руслан Дудка

Руслан Дудка

Ведущий специалист

Працюючи монтажником у низці організацій, я набув знань і навичок, яких потребує кожен справжній фахівець. У компанії працюю з моменту її заснування. У моїх планах – стати найкращим фахівцем зі встановлення теплових насосів в Україні.
Андрей Сапиженко

Андрей Сапиженко

Начальник производства

Закінчив академію за спеціальністю інженер-електромеханік. 10 років пропрацював у будівельній галузі виконробом у частині електрики. До об’єктів замовників підходимо відповідально і завжди намагаємося бути пунктуальними. Розпочате обов’язково доводимо до кінця і найголовніше – якісно.
Александр Переверзев

Александр Переверзев

Специалист по монтажу

Маю великий досвід роботи в будівельній галузі. Пізніше змінив кваліфікацію на монтажника систем опалення. У компанії Елементум працюю недавно. Роботою і дружним колективом задоволений. Пишаюся тим, що в результаті нашої праці отримують наші замовники – ефективну та інноваційну систему опалення.
Валерий Соловей

Валерий Соловей

Контент менеджер

У 2014 році я випадково познайомився з Дмитром, засновником проєкту. Через деякий час дізнався, що він займається тепловими насосами та альтернативною енергетикою. Мені стало настільки цікава ця тематика, що 2016 року я перейшов на роботу в компанію і сім’ю Елементум.

Розрахуйте вартість
монтажу теплового насоса зараз!

Наші фахівці підготують для вас розрахунок вартості монтажу теплового насоса. У кошторисі буде вказана ціна теплового насоса для опалення вашого будинку. Також ви отримаєте доступ до 3-х ВІДЕО та PDF про теплові насоси.

Вам потрібні професійні монтажники теплових насосів? Хочете, щоб ваш тепловий насос був встановлений якісно і працював багато років? Тоді звертайтеся до фахівців компанії Елементум за тел. +38 (068) 243-84-66 або напишіть на пошту inform@elemetum.com.ua.

 

Елементум на Facebook Елементум на YouTube Елементум на Instagram